Інтерфакс-Україна
21:25 03.01.2018

Німеччина побоюється ескалації ситуації в Ірані

1 хв читати
Німеччина побоюється ескалації ситуації в Ірані

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявляє, що Німеччина побоюється ескалації конфліктів в рамках протестів в Ірані.

"Ми дуже стурбовані, боїмося ескалації, тому що вже зараз є багато загиблих і поранених, люди незадоволені політичним і економічним розвитком в країні, але не можна застосовувати насильство для вирішення внутрішніх проблем. Люди повинні мати можливість вільно висловлювати свої думки", - сказав З. Габріель на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним в середу в Києві.

Глава німецького зовнішньополітичного відомства висловив переконання, що люди повинні мати можливість вільно виступати за свої права.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Центральна влада чинить тиск на місцеве самоврядування - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА