Інтерфакс-Україна
11:22 09.01.2018

Єльченко наразі не вважає доцільним виносити на Генасамблею ООН питання введення миротворців на Донбас

1 хв читати
Єльченко наразі не вважає доцільним виносити на Генасамблею ООН питання введення миротворців на Донбас

Постійний представник України при Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко вважає, що винесення питання введення миротворчої місії ООН на Донбас на розгляд Генеральної асамблеї ООН наразі недоцільне.

"Я не вважаю, що це доцільно на нинішньому етапі. Ми ще не вичерпали всіх можливостей у Раді безпеки ... Теоретично ця можливість існує. Ми серйозно над цим іще не працювали, але є шляхи, які дадуть нам змогу це зробити в разі необхідності", - сказав В.Єльченко в оприлюдненому у вівторок інтерв'ю інтернет-виданню "Європейська правда", відповідаючи на відповідне запитання.

Український дипломат нагадав, що рішення Генасамблеї не буде обов'язковим до виконання. "Я не уявляю, як воно може потім бути реалізоване", - додав він.

В.Єльченко також нагадав, що розгортання місії ООН на українській території неможливе без згоди України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА