Інтерфакс-Україна
07:36 11.01.2018

Південна Корея буде координувати з США підхід до вирішення проблем Корейського півострова

1 хв читати
Південна Корея буде координувати з США підхід до вирішення проблем Корейського півострова

Усі питання, що стосуються Корейського півострова, Сеул буде вирішувати в координації зі Сполученими Штатами, заявив глава південнокорейської делегації на заморожених шестисторонніх переговорах з північнокорейського атому Лі До Хун.

Дипломат, який відповідає також за мирні обміни на півострові, прибув до Вашингтона, щоб ознайомити американських представників з підсумками зустрічі південнокорейського і північнокорейського міністрів, що відбулася у вівторок.

"Я планую провести різного роду обговорення в рамках наших зусиль зі зміцнення координації між Південною Кореєю і США з проблеми Корейського півострова", - заявив він журналістам.

Південнокорейський представник сказав також, що "будуть вивчені результати міжкорейських переговорів і намічені шляхи просування вперед".

За його словами, "на сьогоднішній день важливими будуть дискусії на робочому рівні (між Півднем і Північчю - ІФ)".

Напередодні, як повідомив Білий дім, відбулася телефонна розмова президентів Південної Кореї Мун Чже Іна і США Дональда Трампа.

Мун Чже Ін поінформував американського колегу за підсумками міжкорейської зустрічі. Сторони також заявили про важливість продовження тиску на КНДР.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА