Інтерфакс-Україна
12:19 12.01.2018

Пєсков підтвердив, що Путін зустрічався з Медведчуком

1 хв читати
Пєсков підтвердив, що Путін зустрічався з Медведчуком

Прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков підтвердив, що президент РФ Володимир Путін провів зустріч із лідером українського громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктором Медведчуком.

"Я можу підтвердити, що така зустріч була", - сказав Д. Пєсков журналістам у п'ятницю.

Він нагадав, що В.Медведчук займається гуманітарними питаннями, зокрема є одним з ініціаторів та активних виконавців обміну утримуваними особами, і що він "неодноразово обговорював ці теми безпосередньо з президентом".

При цьому прес-секретар не відпові на запитання про терміни зустрічі, а також про те, чи відповідає дійсності інформація про обговорення під час цієї зустрічі формату миротворчої місії на Донбасі.

"Я можу лише підтвердити, що ця зустріч нещодавно дійсно відбулася", - сказав ще раз Пєсков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА