Інтерфакс-Україна
16:05 15.01.2018

Законопроект про Антикорупційний суд відповідає рекомендаціям Венеціанської комісії, заявили в АП

2 хв читати
Законопроект про Антикорупційний суд відповідає рекомендаціям Венеціанської комісії, заявили в АП

Законопроект про Антикорупційний суд розроблений відповідно до Конституції України та рекомендацій Венеціанської комісії, а дискусії щодо конкретних норм мають точитися в українському парламенті, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Адміністрації президента України.

"Законопроект про Антикорупційний суд розроблений відповідно до Конституції України та відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії. На сьогодні проект закону перебуває у Верховній Раді, тому всі дискусії про ті чи інші норми мають відбуватися в рамках правового поля в українському парламенті", - повідомляє прес-служба АП у понеділок.

Президент Петро Порошенко неодноразово наголошував, що керівництво держави має політичну волю для створення незалежного антикорупційного суду, нагадали в АП.

Раніше цього дня видання "Європейська правда" з посиланням на листа голови місії МВФ в Україні Рона ван Родена на ім'я голови Адміністрації президента країни Ігоря Райніна, повідомило, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) офіційно повідомив українську владу про те, що ухвалення президентського законопроекту "Про Вищий антикорупційний суд" у чинній редакції означатиме порушення Києвом зобов'язань перед міжнародними партнерами.

"Подання президентом законопроекту про Вищий антикорупційний суд (№7440) мало стати кроком у правильному напрямку (у питанні боротьби з корупцією). Однак щодо того проекту, який був поданий 22 грудня, у нас є серйозні застереження, низка його положень не сумісні із зобов’язаннями України за програмою співпраці з МВФ, а також суперечать рекомендація Венеціанської комісії", - йдеться в листі.

Видання повідомляє, що загалом у документі - дев’ять системних зауважень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС

Київ домагатиметься більших інвестицій від США на переговорах щодо економічної угоди

Ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушити перемир'я – Стубб

Президент Фінляндії: Нам потрібен європейський спеціальний посланник по Україні

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський

Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"

Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА