Інтерфакс-Україна
11:43 16.01.2018

Мінгареллі: Дезінформація негативно вплинула на імідж України в Європі

1 хв читати
Мінгареллі: Дезінформація негативно вплинула на імідж України в Європі

Кампанія з дезінформації серйозно послабила Україну та її імідж у Західній Європі, вважає глава представництва Європейського Союзу в Україні Г’юг Мінгареллі.

"Одним із викликів (безпеці України - ІФ) є кампанія з дезінформації, яка була проведена і яка, на мою думку, значно ослабила Україну", - сказав він, виступаючи на круглому столі "Загрози безпеці України та інших країн Східного партнерства: можливі відповіді" у вівторок у Києві.

Г.Мінгареллі зазначив, що така кампанія з дезінформації мала вплив не лише всередині України, вона також позначилася на іміджі країни за кордоном. "Уявлення про Україну в Західній Європі не має нічого спільного з реальністю в цій країні. Це більшою мірою через ту пропаганду, дезінформаційну активність, яка здійснювалася в Західній Європі", - роз'яснив дипломат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА