Інтерфакс-Україна
20:04 17.01.2018

Немиря просить Єврокомісію внести відновлення виплати пенсій в ОРДЛО до переліку умов надання Україні макрофінансової допомоги

2 хв читати
Немиря просить Єврокомісію внести відновлення виплати пенсій в ОРДЛО до переліку умов надання Україні макрофінансової допомоги

Голова комітету Верховної Ради з прав людини Григорій Немиря (фракція "Батьківщина - ІФ) звернувся до єврокомісара з питань розширення Йоганнеса Гана з проханням внести до умов нової програми макрофінансової допомоги для України відновлення пенсій громадянам в окремих районах Донецької та Луганської областей, повідомляє прес-секретар Г.Немирі.

"Я звернувся з листом до єврокомісара з питань розширення Йоганнеса Гана з проханням під час обговорення можливості введення нової програми макрофінансової допомоги для України передбачити в списку попередніх умов внесення до порядку денного Верховної Ради України законопроекту №6692 з виплати пенсій громадянам України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу, й вимушеним переселенцям, і позитивне вирішення цього питання", - сказав Г.Немиря на засіданні комітету в середу.

"Такий крок з боку європейських інституцій сприятиме забезпеченню дотримання прав і свобод громадян України, зокрема конституційного права на отримання пенсій", - додав голова комітету.

Він також зазначив, що йдеться про понад 600 тис. громадян, які не отримують пенсій.

У комітеті нагадують, що проект закону №6692 про внесення змін до деяких законів України про право на отримання пенсій окремими категоріями громадян розроблено за сприяння ООН, Ради Європи, Міжнародного комітету Червоного хреста, Норвезької ради у справах біженців, українських і міжнародних неурядових організацій. Його підтримали комітети Верховної Ради з прав людини та з питань соціальної політики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА