20:37 17.01.2018

Законопроект про нацбезпеку передбачає членство України в ЄС і Північноатлантичному договорі

2 хв читати
Законопроект про нацбезпеку передбачає членство України в ЄС і Північноатлантичному договорі

Розглянутий на засіданні Ради національної безпеки та оборони України проект закону "Про національну безпеку України" передбачає членство країни в Європейському Союзі, приведення стандартів нацбезпеки у відповідність до стандартів ЄС, сприяння поліпшенню співпраці з країнами НАТО, заявив президент України Петро Порошенко

"Цей законодавчий акт має привести стандарти національної безпеки і оборони у відповідність до стандартів національної безпеки Європейського Союзу... Проект ставить перед собою завдання членства України і в Європейському Союзі, і в Північноатлантичному договорі, що має бути безумовною гарантією безпеки, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави", - сказав глава держави на засіданні РНБО, повідомляє прес-служба президента.

П.Порошенко наголосив, що цей національний законодавчий акт у сфері безпеки та оборони має відповідати та забезпечувати реформування всього сектора безпеки та оборони України та сприяти покращенню нашого співробітництва з країнами НАТО.

Раніше прес-служба РНБО повідомляла, що Рада національної безпеки та оборони України на засіданні в середу обговорила і схвалила проект закону "Про національну безпеку України". Цей законопроект розроблявся в тісній взаємодії з експертами НАТО, США та Європейського Союзу з метою приведення української законодавчої бази у відповідність до стандартів держав-членів НАТО.

За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, закон "Про національну безпеку України" має узагальнити та привести до єдиного знаменника всі вже здійснені й заплановані реформи сектора безпеки та оборони країни, об'єднати не лише базові засади національної безпеки, а й питання демократичного цивільного контролю та основи планування в цих сферах.

Він зазначив, що законопроект спрямований на підвищення ефективності діяльності всіх складових сектора безпеки та оборони відповідно до норм і стандартів НАТО і ЄС. "Якнайшвидше прийняття цього законопроекту має стати важливим елементом у сфері захисту української державності та протидії російській агресії", - наголосив О.Турчинов.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський наближається до Порошенка в президентських перегонах за ставками букмекерів bwin і "Фаворит спорт"

Гриценко вважає правдивою інформацію про те, що СБУ "кришує" організацію С14

Тимошенко звинувачує Порошенка у спробі підкупити виборців бюджетними грошима та "чорною" готівкою

Участь Зеленського у виборах президента є "експериментом", відповідальність за його результати лежатиме на виборцях - Тимошенко

Тимошенко заперечує причетність нардепа Дубіля до координації "виборчої піраміди"

Корупція досі заважає українцям досягти гідного економічного і політичного прогресу - посольство США

Українців найбільше хвилюють війна на Донбасі, низькі зарплати і пенсії, підвищення тарифів ЖКГ - опитування

Опитування "Соцису": Зеленський лідирує в президентському рейтингу, за ним слідує Порошенко, Тимошенко - на третьому місці

Після виведення військ 200 американських військових залишаться в Сирії

Лондон не встигає підписати угоди з низкою країн за межами ЄС до настання Brexit

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА