Інтерфакс-Україна
13:21 18.01.2018

Україна і Грузія мають намір координувати зусилля в рамках міжнародних організацій

1 хв читати
Україна і Грузія мають намір координувати зусилля в рамках міжнародних організацій

 Україна і Грузія мають намір координувати свої зусилля в рамках міжнародних організацій, йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів за результатами зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і спікера парламенту Грузії Іраклія Кобахідзе в Києві.

"Учасники переговорів погодилися, що захист територіальної цілісності і політична стабільність є ключовою цінністю для обох держав. Саме тому координація зусиль у рамках ООН, Ради Європи, ОБСЄ, ГУАМ і на міжпарламентському рівні - важливий елемент дружби і співпраці", - йдеться в повідомленні.

В.Гройсман подякував Грузії за постійну підтримку України.

Він звернув увагу, що товарообіг між державами постійно збільшується. "Великий потенціал мають спільні міжнародні проекти, перш за все "Новий шовковий шлях", спрямовані на розвиток логістичних можливостей обох країн", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу І.Кобахідзе зазначив, що загальна мета України і Грузії - інтеграція в НАТО і Європейський Союз.

"Також для нас цікава співпраця з Китаєм і можливості збільшення спільних транзитних можливостей. Все це є фундаментом розвитку наших двосторонніх відносин", - сказав спікер грузинського парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА