Інтерфакс-Україна
13:32 18.01.2018

Питання екстрадиції Саакашвілі на зустрічах в Києві не обговорювалося - спікер грузинського парламенту

1 хв читати

Голова парламенту Грузії Іраклій Кобахідз, що перебуває в Києві з офіційним візитом, заявив, що на жодній з його зустрічей із представниками української влади не обговорювалося питання екстрадиції Міхеїла Саакашвілі.

Він повідомив грузинським журналістам у четвер, що вже зустрівся з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та обговорив з ним питання двостороннього співробітництва як у політиці, так і в економіці.

"На жодній зустрічі у нас не було розмови щодо цього питання (екстрадиції М.Саакашвілі). Для нас це питання з політичної точки зору не є актуальним. Це питання має вирішуватися в правовому полі. Виходячи з цього, не думаю, що це повинно бути предметом обговорення на наших зустрічах", - сказав І.Кобахідзе.

Як повідомили напередодні журналістам в прес-службі парламенту Грузії, І.Кобахідзе під час візиту до Києва 17-19 січня зустрінеться з президентом України Петром Порошенком і своїм українським колегою Андрієм Парубієм.

Також заплановані зустрічі з В.Гройсманом і міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА