Інтерфакс-Україна
19:58 18.01.2018

У законопроекті про Антикорупційний суд буде враховано рекомендації Венеціанської комісії та МВФ

2 хв читати
У законопроекті про Антикорупційний суд буде враховано рекомендації Венеціанської комісії та МВФ

Законопроект про Антикорупційний суд зазнає змін після першого читання у Верховній Раді, буде враховано рекомендації Венеціанської комісії та Міжнародного валютного фонду, і за оптимістичними прогнозами суд зможе розпочати роботу за півроку, заявила представник президента в парламенті, народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко.

"Щодо закону про Антикорупційний суд. Наступну сесію ми розпочнемо з включення його до порядку денного. Далі розпочнеться серйозна робота депутатського корпусу. Спочатку внесений президентом законопроект має пройти профільний комітет, де фахівці зададуть перший тон. Потім перше читання, де ми почуємо зауваження і побачимо позиції фракцій", - написала І.Луценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер.

Вона припустила, що може бути створено робочу групу для вироблення основних тез законопроекту про Антикорупційний суд. "До речі, про це закликав і президент - створити таку групу ще до внесення законопроекту для вироблення основних тез, які об'єднають зал під час голосування", - зазначила нардеп.

"Звичайно, будуть враховані рекомендації Венеціанської комісії, МВФ. Будемо шукати консенсус і, звичайно, законопроект буде в тому чи іншому ступені змінений. Але закон про Антикорупційний суд буде прийнятий", - додала вона.

За її словами, за оптимістичними прогнозами антикорупційний суд зможе розпочати роботу "десь через півроку, з урахуванням усіх процедур".

Раніше цього дня прес-секретар МВФ Джеррі Райс повідомив, що Міжнародний валютний фонд очікує коригування законопроекту про Антикорупційний суд під час його підготовки до другого читання.

"Лист, якого ми направили владі, виражає занепокоєння щодо невідповідності деяких положень законопроекту зобов'язанням України у рамках програми (EFF - ІФ) та рекомендаціям Венеціанської комісії. Ми сподіваємося, що влада візьме до уваги позицію МВФ і законопроект буде доопрацьовано між читаннями в парламенті", - сказав він під час традиційного брифінгу у Вашингтоні в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА