Інтерфакс-Україна
16:26 22.01.2018

Клімкін наразі не бачить позитиву від перенесення переговорів щодо Донбасу з Мінська до Астани

1 хв читати
Клімкін наразі не бачить позитиву від перенесення переговорів щодо Донбасу з Мінська до Астани

Перенесення переговорного майданчика щодо врегулювання конфлікту на Донбасі з Мінська до Астани наразі навряд чи матиме позитивний і змістовний результат, вважає міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Таку ідею наші казахські колеги вже висловлювали. Як на мене, не спрацьовує не локація... Якщо у нас буде обґрунтоване розуміння, що зміна локації щось нам дасть, ми готові переміститися навіть до Нової Зеландії ... До будь-якої точки, де це буде потрібно. Але насправді проблема того, що відбувається на Мінському майданчику це проблема з боку Росії, проблема небажання виконувати жодні, узяті на себе зобов'язання, і бажання перекрутити усі домовленості: коли хочеться залишити все, що вони мають на окупованому Донбасі, і потім розширити це на всю Україну ", - сказав він у понеділок у Києві на прес-конференції за підсумками діяльності української дипломатії в 2017 році і щодо пріоритетів на 2018 рік.

Міністр зазначив: "Мінськ, Астана або інші міста - це не ключове питання".

Водночас П. Клімкін наголосив, що якщо зміна локації матиме результат, тоді це буде актуальним.

"Будь-які опції можуть бути, якщо вони працюватимуть. Зараз я не бачу, яким чином перенесення мінського майданчика до Астани додасть нам, якщо хочете, нового позитивного результату", - заявив глава МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

Заступниця голови фракції "Голос" про саміт НАТО: Все пройшло не так погано, як могло б

Політика не повинна переважати і спричиняти хаос в управлінні містом - Кличко на нараді у КМДА

В Орбана оголосили результати т.зв. референдуму щодо України в ЄС

Орбан: Угорщина заперечує членство України в ЄС через війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА