Інтерфакс-Україна
16:20 26.01.2018

Трамп назвав себе "чирлідером" США

1 хв читати
Трамп назвав себе "чирлідером" США

Президент США Дональд Трамп, виступаючи на форумі у Давосі в п'ятницю, заявив, що він став "чирлідером" для своєї країни, оскільки вважає важливим підбадьорювати американців.

"Я думаю, що я став чирлідером для нашої країни. І будь-хто, хто представляє компанію або країну, має бути чирлідером, і не важливо, що ви робите, без цього нічого не спрацює", - сказав Д.Трамп.

Він зазначив, що бути "чирлідером" для нього легко, тому що вони любить свою країну.

Чирлідер - учасник команди танцівників, які підтримують спортивні команди під час матчів і підбадьорюють уболівальників. В англійській мові цим словом також позначають людину, яка активно підтримує будь-яку ідею або персону.

До обрання президентом США Д.Трамп вже торкався теми "чирлідингу". Так, він звинувачував свого попередника на посту глави держави Барака Обаму в тому, що той саме не впорався з роботою чирлідера і перетворився на "негативну силу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА