Інтерфакс-Україна
20:27 26.01.2018

Порошенко в Давосі обговорив із Тіллерсоном питання співпраці General Electric і "Укрзалізниці"

1 хв читати
Порошенко в Давосі обговорив із Тіллерсоном питання співпраці General Electric і "Укрзалізниці"

Президент України Петро Порошенко і держсекретар США Рекс Тіллерсон обговорили питання двостороннього економічного співробітництва.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба президента України, зустріч П.Порошенка і Р.Тіллерсона тривала годину, і співрозмовники мали можливість обговорити всі питання двосторонньої та міжнародної співпраці.

"Годинна бесіда - це незвичний формат для зустрічей у форматі Давос, але ми навмисно так запланували, щоб було більше часу обговорити всі питання. І я дуже вдячний нашим американським партнерам за дуже потужну підтримку, яка, зокрема, сьогодні була висловлена Україні. Ми обговорили всі сфери співробітництва", - сказав П.Порошенко під час брифінгу після зустрічі із держсекретарем у Давосі.

Президент України повідомив, що обговорив з Р.Тіллерсоном питання економічного співробітництва і відзначив різке зростання інвестицій американських компаній.

Як повідомляється, під час зустрічі також обговорювалося питання співпраці з компанією General Electric, яка планує поставити ПАТ "Укрзалізниця" тепловози, а також співпрацю з іншими американськими інвесторами.

Було констатовано, що американські інвестори зауважують і схвалюють кардинальну зміну інвестиційного клімату в Україні і, зокрема, результати в боротьбі з корупцією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА