Інтерфакс-Україна
16:43 04.02.2018

Грузія і ЄС обговорять у Брюсселі реалізацію Угоди про асоціацію та пріоритети співпраці

2 хв читати

Прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі разом із членами урядової делегації візьме участь у черговому засіданні Ради Асоціації Грузії і ЄС, яке відбудеться в понеділок у Брюсселі, повідомляє прес-служба адміністрації уряду.

На засіданні буде обговорено прогрес, досягнутий в ході реалізації Угоди про асоціацію між Грузією і ЄС, а також угоду про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. Крім того, сторони розглянуть оновлений порядок денний асоціації, що охоплює пріоритетні напрямки співпраці до 2020 року, зазначили в прес-службі.

Після завершення пленарного засідання Г.Квірікашвілі і верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні проведуть спільну прес-конференцію.

У Брюсселі заплановано також зустріч прем'єра Грузії з комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрем і двосторонні зустрічі членів грузинської делегації з європейськими колегами.

У складі урядової делегації Грузії, яку очолює прем'єр-міністр, – перший віце-прем'єр, міністр економіки і стійкого розвитку Дмитро Кумсішвілі, віце-прем'єр, глава МЗС Михайло Джанелідзе, міністр оборони Леван Ізорія, міністр охорони навколишнього середовища і сільського господарства Леван Давіташвілі, міністр регіонального розвитку та інфраструктури Зураб Алавідзе, а також держміністр з питань примирення і громадянської рівноправності Кетеван Ціхелашвілі.

Рада з асоціації є верховним формальним органом, який було створено в рамках угоди про асоціацію Грузії з Євросоюзом із метою моніторингу його здійснення і обговорення порядку денного.

Угода про асоціацію Грузії з ЄС, що передбачає компонент глибокого і всеосяжного вільного торгового простору (DCFTA), була підписана 27 червня 2014 року в Брюсселі. 1 липня 2016 року вона набула чинності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА