12:27 06.02.2018

У МЗС Угорщини очікують від влади України гарантій безпеки закарпатських угорців

1 хв читати
У МЗС Угорщини очікують від влади України гарантій безпеки закарпатських угорців

В Угорщині засуджують напад на офіс Закарпатської спілки угорців в Ужгороді і знову заявляють про необхідність введення спостережної місії ОБСЄ у Закарпатську область України.

У ніч на неділю в Ужгороді невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у вікно будівлі Закарпатської спілки угорців. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав, у вікні розбилася одна з подвійних шибок та обгоріла віконна рама", - йдеться в заяві, розміщеній на сайті Міністерства закордонних справ і торгівлі Угорщини у вівторок.

"Ми очікуємо, що українська влада знайде зловмисників якомога швидше і з'ясує їхню мотивацію. Ми також очікуємо, що українська влада гарантуватиме безпеку закарпатських угорців", - йдеться в заяві, розміщеній на сайті Міністерства закордонних справ і торгівлі Угорщини у вівторок.

В угорському МЗС вважають, що інцидент "підтверджує легітимність угорської ініціативи, згідно з якою спостерігачі ОБСЄ в Україні мають бути присутні не лише в східній частині країни, але і в її західній половині".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Північний потік-2" ставить Україну в уразливе політичне становище

Гройсман обговорив з Юнкером загальні позиції в енергетичних питаннях, зокрема перспективи будівництва "Північного потоку-2"

Україна 12 червня подасть до Міжнародного суду ООН меморандум про порушення Росією Монреальської конвенції та конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму

Україна оприлюднила збільшені в 1,4-1,6 раза оновлені санкційні списки і синхронізувала їх з американськими

Порошенко та Ердоган обговорили угоду про вільну торгівлю

Україні присвячено третину негативної інформації про інші країни в російських теленовинах

Президент Естонії: Найкращою оцінкою антикорупційним органам буде сприйняття України як країни з низьким рівнем корупції

Гройсман і Кальюлайд обговорили можливість спільної протидії будівництву "Північного потоку-2" і розвиток взаємної торгівлі

Меркель: міністри закордонних справ мають і надалі працювати над питанням місії ООН на Донбасі

Порошенко та Волкер обговорили перспективу введення миротворців ООН на окуповану частину Донбасу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА