Інтерфакс-Україна
16:59 08.02.2018

Клімкін про законопроект США щодо кібербезпеки: Це нове спільне поле битви з гібридною агресією РФ

1 хв читати
Клімкін про законопроект США щодо кібербезпеки: Це нове спільне поле битви з гібридною агресією РФ

 Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вдячний палаті представників Конгресу США за підтримку проекту закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки й переконаний, що ця ініціатива дасть свої результати в боротьбі з російською гібридною агресією.

"Закон про посилення співробітництва між Україною та США у сфері кібербезпеки - це нове спільне поле битви з російською гібридною агресією. Дякую конгресменам за підтримку", - написав глава МЗС у мікроблозі у Twitter у четвер.

П.Клімкін також висловив упевненість у тому, що "у віртуальному просторі ми теж переможемо".

Як повідомлялося, палата представників Конгресу США 404 голосами підтримала проект закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки. Цей документ спрямований на просування активної взаємодії між Україною та США у сфері кібербезпеки в умовах протидії російській гібридній агресії; передбачає допомогу Україні в удосконаленні стратегії кібербезпеки, зокрема посилення захисту комп'ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних і комунікаційних технологій, а також сприяння участі України в програмах обміну інформацією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА