Інтерфакс-Україна
16:26 09.02.2018

У ЦВК зазначають, що пропозиції кандидатів у нові члени Комісії збігаються з її поточними планами

2 хв читати
У ЦВК зазначають, що пропозиції кандидатів у нові члени Комісії збігаються з її поточними планами

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський під час робочої зустрічі з делегацією Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ обговорив низку питань, пов'язаних із необхідністю формування нового складу ЦВК і призначенням 13 нових членів комісії, повідомляє відділ взаємодії зі ЗМІ ЦВК у п'ятницю.

"Ми з колегами задоволені тим, що бачення, пропозиції та ідеї фахівців, які можуть колись прийти нам на заміну, майже повністю збігаються з поточними планами роботи комісії, з тим, що ми вже зробили за останні роки і продовжуємо робити зараз. Це дає надію на збереження найкращих практик у діяльності ЦВК, збереження наступності в її роботі", - наголосив М.Охендовський.

Сторони висловили сподівання, що новий склад комісії продовжить співпрацю з БДІПЛ ОБСЕ та обговорили стан імплементації рекомендацій, які містяться в попередніх звітах БДІПЛ за результатами спостереження за виборами в Україні.

Як повідомлялося, 24 січня на офіційному сайті глави Української держави було оприлюднено список 14 президентських кандидатів у човни ЦВК. 5 лютого голова ВР Аандрій Парубій повідомив, що президент України П.Порошенко вніс подання на членів Центральної виборчої комісії, спікер парламенту дав доручення відправити документи кандидатів на спецперевірку.

Згідно з Конституцією України, ВР призначає і звільняє членів ЦВК за поданням президента, термін повноважень - сім років. У 12 із 15 членів ЦВК термін повноважень закінчився 1 червня 2014 року, ще в одного члена ЦВК - у лютому 2017 року, але вони продовжують виконувати свої обов'язки. Двох членів ЦВК було призначено у квітні 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА