Інтерфакс-Україна
09:01 11.02.2018

США і Південна Корея одностайні в питанні ядерної програми КНДР

1 хв читати
США і Південна Корея одностайні в питанні ядерної програми КНДР

Віце-президент США Майк Пенс заявив за підсумками відвідування Південної Кореї для участі в церемонії відкриття Олімпійських ігор, що Вашингтон, Сеул і Токіо зберігають єдність позицій щодо північнокорейської ракетно-ядерної програми.

"Немає ніяких темних плям в позиціях США, Південної Кореї і Японії в питанні продовження ізоляції Північної Кореї економічно і дипломатично до тих пір, поки вона не відмовиться від ядерної програми і програми розробки балістичних ракет", - сказав М.Пенс журналістам, які супроводжували його під час візиту.

Він поінформував про свою зустріч з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном, яка, за його словами, проходила в дружній атмосфері. Південнокорейський президент розповів М.Пенсу про переговори з КНДР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА