13:11 12.02.2018

Затримці впровадження угоди про асоціацію Україна-ЄС не може бути жодного виправдання

2 хв читати
Затримці впровадження угоди про асоціацію Україна-ЄС не може бути жодного виправдання

 Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі вважає, що слід припинити практику гальмування Верховною Радою важливих для впровадження угоди про асоціацію законодавчих ініціатив.

"Не може бути жодного виправдання затримці впровадження угоди: вона має здійснюватися швидко й повною мірою, і відповідальність за це лежить на українській владі, особливо на народних депутатах, обраних, щоб представляти український народ і приймати рішення від його імені. На жаль, на сьогодні багато важливих законопроектів застрягають у Верховній Раді без руху. Таку практику слід подолати", - йдеться в статті голови Представництва ЄС, оприлюдненій на сторінці видання "Європейська правда" в понеділок.

Х.Мінгареллі нагадав про необхідність конструктивного й ефективного діалогу українського парламенту з іншими основними гравцями, зокрема урядом та президентом.

"Реєстрація законопроектів, що суперечать чи навіть шкодять угоді про асоціацію/ЗВТ, таких як законопроект "Купуй українське, плати українцям!", може призвести до втрати Україною міжнародної репутації та порушення зобов'язань, узятих нею у відносинах з ЄС, якщо вони не будуть переглянуті", - наголосив дипломат.

Х.Мінгареллі зазначив, що законодавчі завдання та зобов'язання України у рамках угоди про асоціацію з ЄС заслуговують на сфокусованішу роботу над законодавчими ініціативами.

"Партнерство ЄС з Україною - це не відносини між донором й отримувачем, а взаємини, які спираються на рівносильний внесок і прагнення обох сторін. Європейському Союзу потрібно побачити реформи для їхньої підтримки", - зазначив дипломат.

Х.Мінгареллі додав, що Євросоюз також надалі приділяє особливу увагу антикорупційному законодавству та забезпеченню незалежності, оперативної спроможності й ефективності антикорупційних інституцій в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський наближається до Порошенка в президентських перегонах за ставками букмекерів bwin і "Фаворит спорт"

Гриценко вважає правдивою інформацію про те, що СБУ "кришує" організацію С14

Тимошенко звинувачує Порошенка у спробі підкупити виборців бюджетними грошима та "чорною" готівкою

Участь Зеленського у виборах президента є "експериментом", відповідальність за його результати лежатиме на виборцях - Тимошенко

Тимошенко заперечує причетність нардепа Дубіля до координації "виборчої піраміди"

Корупція досі заважає українцям досягти гідного економічного і політичного прогресу - посольство США

Українців найбільше хвилюють війна на Донбасі, низькі зарплати і пенсії, підвищення тарифів ЖКГ - опитування

Опитування "Соцису": Зеленський лідирує в президентському рейтингу, за ним слідує Порошенко, Тимошенко - на третьому місці

Після виведення військ 200 американських військових залишаться в Сирії

Лондон не встигає підписати угоди з низкою країн за межами ЄС до настання Brexit

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА