13:11 12.02.2018

Затримці впровадження угоди про асоціацію Україна-ЄС не може бути жодного виправдання

2 хв читати
Затримці впровадження угоди про асоціацію Україна-ЄС не може бути жодного виправдання

 Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі вважає, що слід припинити практику гальмування Верховною Радою важливих для впровадження угоди про асоціацію законодавчих ініціатив.

"Не може бути жодного виправдання затримці впровадження угоди: вона має здійснюватися швидко й повною мірою, і відповідальність за це лежить на українській владі, особливо на народних депутатах, обраних, щоб представляти український народ і приймати рішення від його імені. На жаль, на сьогодні багато важливих законопроектів застрягають у Верховній Раді без руху. Таку практику слід подолати", - йдеться в статті голови Представництва ЄС, оприлюдненій на сторінці видання "Європейська правда" в понеділок.

Х.Мінгареллі нагадав про необхідність конструктивного й ефективного діалогу українського парламенту з іншими основними гравцями, зокрема урядом та президентом.

"Реєстрація законопроектів, що суперечать чи навіть шкодять угоді про асоціацію/ЗВТ, таких як законопроект "Купуй українське, плати українцям!", може призвести до втрати Україною міжнародної репутації та порушення зобов'язань, узятих нею у відносинах з ЄС, якщо вони не будуть переглянуті", - наголосив дипломат.

Х.Мінгареллі зазначив, що законодавчі завдання та зобов'язання України у рамках угоди про асоціацію з ЄС заслуговують на сфокусованішу роботу над законодавчими ініціативами.

"Партнерство ЄС з Україною - це не відносини між донором й отримувачем, а взаємини, які спираються на рівносильний внесок і прагнення обох сторін. Європейському Союзу потрібно побачити реформи для їхньої підтримки", - зазначив дипломат.

Х.Мінгареллі додав, що Євросоюз також надалі приділяє особливу увагу антикорупційному законодавству та забезпеченню незалежності, оперативної спроможності й ефективності антикорупційних інституцій в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Батьківщина" внесла законопроект, що обмежує максимальну зарплату керівникам держпідприємств і держслужбовцям

Труба скептично оцінює результати канадської експертизи, що нібито підтвердила ідентичність його голосу на скандальних записах

Посли G7 в Україні відзначили ефективні зусилля Зеленського в подоланні наслідків катастрофи літака "МАУ"

Підтвердження канадськими експертами ідентичності голосу Труби на записах доводить політичний характер переслідувань Порошенка - адвокат

Криклій готовий стати персональною "інвестнянею" для інвесторів в інфраструктуру

Зеленський: Працюємо над звільненням утримуваних осіб і з окупованих територій, і всіх, хто перебуває в Росії, зокрема і кримських татар

Кабмін має намір за рік-два створити Єдиний реєстр українців - міністр Кабміну

Імовірність дострокового припинення каденції ВР - 40% - Арахамія

Зовнішню інвестрекламу України в умовах агресії Росії варто будувати на дешевизні та перспективності вкладень - Сенцов

Для мене посада міністра - це точно не спосіб отримання великих доходів - Новосад

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА