Інтерфакс-Україна
17:59 12.02.2018

Тимошенко вважає історію з Саакашвілі приниженням України

1 хв читати
Тимошенко вважає історію з Саакашвілі приниженням України

 Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що "розправа" над екс-президентом Грузії, лідером партії "Рух нових сил" Міхеілом Саакашвілі шкодить іміджу України.

"Петре Олексійовичу, ви вдягнули справний фрак і поїхали на бал до Відня, позиціонуючи себе як частину світової еліти. Але зробіть все можливе, щоб під вашим фраком за своєю суттю і характером не билося серце неправедної людини", - зазначено у зверненні Ю.Тимошенко до президента України Петра Порошенка, розміщеному на її сторінці в соцмережі Facebook в понеділок.

Ю.Тимошенко закликала негайно звільнити М.Саакашвілі і "залишити у спокої його сім'ю".

На думку Ю.Тимошенко, затримання М.Саакашвілі відбулося за вказівкою президента України. "Враховуючи, що вас і Україну сприймають як одне ціле, не руйнуйте загальнолюдські цінності і не принижуйте Україну розправою над її другом, президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі", - зазначено в повідомленні лідера "Батьківщини".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА