10:54 13.02.2018

У Міноборони України цього року розпочнуть роботу ще двоє американських радників - з кібербезпеки і стратегічних комунікацій

У Міноборони України цього року розпочнуть роботу ще двоє американських радників - з кібербезпеки і стратегічних комунікацій

Ще двоє радників із США прибудуть до Міністерства оборони України цього року, повідомив іноземний радник Міністерства оборони України від США Стівен Сільверштейн.

"Ми хочемо спрямувати в Україну радників з кібербезпеки і стратегічних комунікацій. Ми уважно вивчаємо Оборонний стратегічний бюлетень, щоб побачити, яка сфера ще не прикрита радником... Фахівець із кібербезпеки вкрай необхідний через високу активність агресора. Ми зараз у процесі пошуку такого радника. Це велика інвестиція в людський ресурс", - сказав С.Сільверштейн в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він розповів, що недавно в Україну зі США прибув старший стратегічний радник, його завдання - забезпечити координацію всього процесу оборонної реформи.

"Уже відбулася його зустріч з генералом Петренком (заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко - ІФ)", - сказав С.Сільверштейн.

Відповідаючи на запитання про допомогу у вигляді озброєння і військової техніки, він сказав: "Я не хотів би говорити про озброєння, тому що не хочу давати ворогам додаткової інформації. Моє серце з Україною і не хочу нашкодити. Але я впевнений, що США дуже цінують Україна, як партнера, знають правдиву історію України".

"Міністр Меттіс заявляв, що вірить у зусилля міністра Полторака", - додав С.Сільверштейн.

Повний текст інтерв'ю буде опубліковано на сайті агентства в розділі "Ексклюзивні інтерв'ю".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА