07:30 14.02.2018

НАЗК пропонує посилити контроль щодо фінансування політичних партій

2 хв читати
НАЗК пропонує посилити контроль щодо фінансування політичних партій

У Національному агентстві з попередження корупції підготували законопроект про внесення змін до закону України "Про політичні партії в Україні", в якому пропонують обмежити здійснення внесків на підтримку політичних партій, повідомляє прес-служба агентства.

"Практичне застосування та реалізація Національним агентством положень Закону України" Про політичні партії в Україні "(далі - Закон) позначили ряд законодавчо неврегульованих питань і норм, що вимагають уточнення. Є необхідність вдосконалення механізмів партійного фінансування, контролю і звітності політичних партій", - заявила голова НАЗК Наталія Корчак.

За її словами, ті компанії, засновниками яких є іноземні юридичні особи, та особам, яких неможливо ідентифікувати за наданими відомостями, пропонується заборонити здійснювати внески на підтримку політичних партій.

Окрім того, агентство пропонує також низку інших ініціатив, таких як уточнення термінів відкриття банківських рахунків, обмеження в здійсненні внесків на підтримку політпартій, зміни в звіт партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру і т.д. Зокрема, в НАЗК пропонують зобов'язати подавати щоквартальні звіти особисто керівників політичних сил або уповноважених осіб політичних партій із зазначенням у звіті інформації про їх персональні дані.

"Це пов'язано з тим, що в деяких випадках фінансові звіти партій подають до Національного агентства не особистості, уповноважені політичними партіями на підготовку звітів, а інші особи, які в разі виявлення порушень не можуть бути притягнуті до відповідальності", - сказано в заяві.

Разом з тим НАЗК пропонує, щоб кожна місцева організація партії надавала інформацію для звіту про державне фінансування та відшкодування витрат, пов'язаних з фінансуванням передвиборної агітації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні розпочався виборчий процес позачергових виборів до ВР у липні

Медведчук не представлятиме Україну на переговорах із Росією - глава АПУ

Волкер: Існує вікно можливостей для просування інтересів України та США

Глава АП: Крим - Україна, і це не обговорюється

В Україні почався виборчий процес позачергових виборів у Раду в липні

Зеленський звільнить Богдана, якщо КС ухвалить рішення про конституційність закону про люстрацію в цій частині

Керівництво ЗС України не ставило завдань з проведення соцопитування серед бійців щодо їхнього ставлення до переговорів з "Л / ДНР"

Зеленський найближчим часом прийме кадрові рішення щодо складу української делегації в Мінську

Вакарчук заявляє, що виносити питання національної безпеки на референдум – безвідповідально

Нефьодов заявляє, що чинний закон про держзакупівлі дозволяє вчасно провести закупівлі для позачергових виборів Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА