Інтерфакс-Україна
15:48 15.02.2018

Глави МЗС "нормандської четвірки" обговорять у Мюнхені вихід представників РФ із СЦКК

1 хв читати
Глави МЗС "нормандської четвірки" обговорять у Мюнхені вихід представників РФ із СЦКК

Питання виходу представників Російської Федерації зі Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) порушуватиметься на зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць "нормандської четвірки", заявляє представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ), перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Росія вийшла із СЦКК, що зумовило насправді дуже серйозну реакцію, зокрема наших партнерів по "нормандському формату", й було темою відповідних дискусій. І буде темою відповідних дискусій уже цього тижня в Мюнхені під час зустрічі в "нормандському форматі" міністрів закордонних справ", - сказала І.Геращенко на брифінгу в Києві в четвер.

Як повідомлялося, російські військові вийшли зі складу СЦКК у грудні 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

Орбан закликає ЄС ввести санкції проти України

Соцпідтримка матерів має зменшити страх жінок перед втратою доходу після пологів – нардеп Третьякова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА