Інтерфакс-Україна
13:23 16.02.2018

Для врегулювання конфлікту на Донбасі Київ працює паралельно і в "нормандському форматі", і зі США - Клімкін

2 хв читати
Для врегулювання конфлікту на Донбасі Київ працює паралельно і в "нормандському форматі", і зі США - Клімкін

 Україна працює паралельно як у "нормандському форматі", так і зі Сполученими Штатами Америки для досягнення миру на Донбасі, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Я з Куртом (спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером - ІФ) іноді розмовляю, інколи двічі-тричі на день. Тому з точки зору залучення Сполучених Штатів Америки, я тільки з Рексом Тіллерсоном (Держсекретар США - ІФ) розмовляв останнім часом кілька разів, обговорюючи концепцію цієї місії, і що ми можемо зробити, які нові засоби тиску тощо", - сказав П.Клімкін у Мюнхені в п'ятницю, відповідаючи на запитання журналістів, наскільки США долучаються до переговорів про можливе введення миротворчої місії на окуповану територію Донбасу.

Міністр зазначив, що Україна працює "за кількома паралельними проектами: є американський проект, є "нормандський проект".

За словами П.Клімкіна, не має принципового значення, хто сидітиме за столом переговорів. "Це не принципово... Посадимо ми ще Сполучені Штати Америки поруч чи робитимемо це в сусідніх кімнатах. Для мене головне - результат, і я знаю, як застосовувати тиск паралельно зі США "нормандського формату", якщо треба, Європейського Союзу, "сімки"("Великої сімки", G7 - ІФ)", - зазначив глава МЗС України.

Він також наголосив, що Франція перебуває на боці України в цьому питанні. Міністр висловив сподівання, що після створення коаліції в парламенті Німеччини ця країна також підтримає Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у розмові з Путіним попросив його "розібратися з Росією", а не з Близьким Сходом

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА