Інтерфакс-Україна
15:28 17.02.2018

Волкер вірить в ефективність миротворчої місії на Донбасі

1 хв читати
Волкер вірить в ефективність миротворчої місії на Донбасі

Спеціальний представник США щодо України Курт Волкер вважає, що миротворча місія ООН на Донбасі допоможе забезпечити вирішення конфлікту і виконання Мінських угод.

"Росія каже, що їй не все одно, як живуть люди на сході України, вони хочуть захистити російськомовне населення на сході, саме тому вони підтримують ці так звані республіки. Але найкращим способом захистити людей буде розміщення там миротворчих сил, що закінчить конфлікт і забезпечить виконання Мінських угод", – сказав він на українському ланчі у Мюнхені, організованому Фондом Віктора Пінчука в суботу на полях Мюнхенській конференції з безпеки.

Дипломат наголосив, що в Україні триває не просто гібридна війна, а гаряча війна. "Ми б хотіли, щоб ці території, які зараз окуповані, знову увійшли до складу України, щоб там пройшли вибори , можливо щоб там був особливий статус, але щоб це було в рамках України", – пояснив він.

Фонд Віктора Пінчука проводить 2-й Український ланч у Мюнхені "Україна на передовій війни нового типу: уроки для Заходу і перспективи для миру".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА