Інтерфакс-Україна
20:18 17.02.2018

Законопроект щодо Антикорупційного суду повинен відповідати Конституції України

1 хв читати
Законопроект щодо Антикорупційного суду повинен відповідати Конституції України

Президент України Петро Порошенко переконаний, що законопроект про Вищий Антикорупційний суд повинен відповідати Основному закону країни.

"Головне, щоб цей законопроект відповідав Конституції і українському законодавству і у нас нічия думка не передає остаточний варіант ... Я підкреслюю, що законопроект зараз перебуває на парламентському полі", - сказав він журналістам в суботу в Мюнхені.

За словами президента, важливо об'єднатися для того щоб компроміс в парламенті був знайдений.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА