17:50 21.02.2018

Для України боротьба з корупцією не менш важлива, ніж протидія російській агресії - заступник держсекретаря США

1 хв читати
Для України боротьба з корупцією не менш важлива, ніж протидія російській агресії - заступник держсекретаря США

Заступник державного секретаря США Джон Салліван (John Sullivan) наголошує, що боротьба з корупцією є не менш важливою для України, ніж боротьба з російською агресією.

"Якщо Україна успішно впорається з кампанією із боротьби з корупцією, вона спростує тези російської пропаганди про Україну як про державу, що не відбулася... Боротьба з корупцією не менш важлива, ніж боротьба з російською агресією. Це - дві сторони однієї монети", - сказав він під час виступу перед українськими студентами на тему українсько-американських відносин у середу в Києві.

За словами американського дипломата, корупція відлякує іноземні інвестиції в Україну, не сприяє економічному зростанню і породжує бідність.

Представник Держдепу США наголосив, що метою його візиту є розмова з українською владою щодо необхідності продовження реформ, зокрема, в антикорупційній сфері.

Дж.Салліван додав, що Україні слід підтримувати незалежність антикорупційних органів, таких як НАБУ, а також створити Антикорупційний суд.

"Україні потрібен незалежний антикорупційний суд, який би цілком відповідав рекомендаціям Венеціанської комісії", - наголосив він.

Крім того, Дж.Салліван акцентував увагу на реформі судочинства та створенні органу фінансових розслідувань.

"У більш далекій перспективі необхідні глибокі реформи, які б дали результати в майбутньому. Всеохоплююча реформа судочинства та правоохоронних органів ... також важливо створити уповноважений орган для розслідування фінансових злочинів", - резюмував чиновник.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА