19:38 23.02.2018

Трамп оголосив про новий пакет санкцій проти Північної Кореї

1 хв читати
Трамп оголосив про новий пакет санкцій проти Північної Кореї

За словами президента, ці заходи - найжорсткіші, які коли-небудь вводилися проти країни.

Президент США Дональд Трамп в п'ятницю оголосив про введення нового пакету обмежувальних заходів, спрямованих на посилення тиску на Північну Корею.

"Я хочу сказати це, люди питали. Ми ввели сьогодні проти Північної Кореї найжорсткіші санкції, які коли-небудь вводилися проти країни", - заявив Трамп на Конференції консервативних політичних дій.

Трамп також висловив надію, що завдяки цим заходам "трапиться щось позитивне, ми побачимо це".

Раніше повідомлялося, що "санкції націлені проти 56 судів, судноплавних і торгових компаній, які допомагають Північній Кореї уникати обмежувальних заходів".

Кількома тижнями раніше віце-президент США Майк Пенс заявив, що Північну Корею незабаром очікують "найбільш жорсткі та агресивні" економічні санкції.

В кінці минулого року санкції щодо Північної Кореї посилила Рада Безпеки ООН. Резолюція передбачає різке скорочення поставок нафтопродуктів, майже на 90%, з 1 січня. Крім цього, вводиться заборона на поставки в КНДР різного роду мінералів, хімічних товарів, електричних товарів і обладнання, а також деяких продуктів харчування. Згідно з документом, забороняються також закупівлі в Північній Кореї електрообладнання, сільськогосподарської продукції та продовольства. Всім країнам пропонується зупиняти, обшукувати або затримувати судна, якщо є вагомі підстави вважати, що ці судна залучені до незаконної діяльності, забороненої профільними резолюціями РБ ООН.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА