Інтерфакс-Україна
11:09 01.03.2018

Звільнення Гонтаревої з посади глави НБУ відкладається - Гончаренко

1 хв читати
Звільнення Гонтаревої з посади глави НБУ відкладається - Гончаренко

Розгляд Верховною Радою питань звільнення і призначення нового глави Національного банку України відкладається, заявляє заступник глави фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко, даючи зрозуміти, що глава НБУ Валерія Гонтарєва не з'явилася в четвер до парламенту.

"У перший день весни Верховна Рада і Гонтарева вирішили не псувати один одному настрій своєю зустріччю. День остаточного звільнення Гонтаревої відкладається", - написав О. Гончаренко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, у порядку денному парламенту на четвер значилися питання звільнення з посади глави НБУ і призначення нового глави Нацбанку.

Президент України Петро Порошенко 18 січня 2018 року вніс до парламенту проекти постанов про звільнення В.Гонтаревої з посади голови НБУ і призначення на цю посаду Якова Смолія.

В.Гонтарева в квітні 2017 року повідомила про рішення піти у відставку.

Я.Смолій - перший заступник глави НБУ. З 11 травня 2017 року виконує обов'язки керівника центробанку.

Згідно з Конституцією, главу НБУ призначає Верховна Рада за поданням президента терміном на сім років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА