21:00 01.03.2018

Звернення ВР про незаконність виборів президента РФ у Криму невідкладно направлять президенту та членам ПА НАТО

2 хв читати
Звернення ВР про незаконність виборів президента РФ у Криму невідкладно направлять президенту та членам ПА НАТО

Народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка", голова постійної делегації в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз повідомила, що постанову про звернення Верховної Ради до міжнародної спільноти у зв'язку з незаконною підготовкою виборів президента Російської Федерації в тимчасово окупованому Криму та Севастополі буде невідкладно направлено президенту ПА НАТО Паоло Алі та всім її членам.

"18 березня в Криму відбудуться вибори без виборів, як і колись влаштований псевдореферендум. Впевнена, що той "виборчий шабаш", що інсценує Кремль на території півострова Крим, порушення прав та свобод, розконсервування ядерних сховищ, розміщення додаткових військових потужностей, мають отримати жорстку міжнародну оцінку та політико-дипломатичне засудження. Переклад заяви парламенту спрямовуємо на ім'я президента ПА НАТО Паоло Алі зі зверненням про інформування членів Парламентської асамблеї Альянсу", - повідомила І.Фріз на своїй сторінці в Facebook у четвер.

За словами українського парламентаря, наступним після дня виборів кроком окупаційної влади Криму буде заява про 99% підтримки кандидата Володимира Путіна на виборах президента РФ на півострові. "Для всього цивілізованого світу є зрозумілим це брутальне зухвальство над одним з ключових стовпів демократії - свободою вибору. Саме тому, міжнародний санкційний тиск має тривати, адже це один з найефективніших цивілізованих механізмів стримування агресора номер один у світі", – додала вона.

Як повідомлялося, 1 березня Верховна Рада закликала Радбез і Генасамблею ООН, ОБСЄ, Європейський Союз, НАТО, міжнародні організації, іноземні парламенти та уряди не визнавати легітимність виборів президента РФ у Криму у разі їх проведення на окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя.

За проект постанови №7546 "Про звернення Верховної Ради до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента РФ на тимчасово окупованій частині території України - в АР Крим та Севастополі" на засіданні в четвер проголосували 255 народних депутатів.

"Звертаючись до Ради безпеки та Генеральної Асамблеї ООН, ОБСЄ, Європейського Союзу, НАТО, інших міжнародних організацій, парламентських асамблей, іноземних парламентів та урядів, Верховна Рада України закликає: застосувати всі належні засоби, щоб застерегти органи влади та окупаційну адміністрацію РФ від проведення виборів президента РФ на тимчасово окупованій території України - Автономній Республіці Крим та місті Севастополі", - йдеться у зверненні

У зверненні також зазначено, що "в разі проведення голосування на тимчасово окупованій території АРК та Севастополя засудити його, не направляти в згаданий регіон спостерігачів, зокрема в складі міжнародних місій, а також зазначити у висновках спостережних місій, зокрема направлених під егідою ПА ОБСЄ, факт нелегітимного голосування на тимчасово окупованій території АРК та Севастополя, що суттєво спотворюють результати голосування загалом у РФ".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА