17:57 05.03.2018

Україна закликала представників парламентів країн-членів НАТО не визнавати результати виборів президента РФ у Криму- Фріз

2 хв читати
Україна закликала представників парламентів країн-членів НАТО не визнавати результати виборів президента РФ у Криму- Фріз

Українська сторона на засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО закликала представників парламентів країн-членів Північноатлантичного альянсу не визнавати результати виборів президента РФ в окупованому Криму, повідомила нардеп з фракції "Блок Петра Порошенко" Ірина Фріз.

"Закликали представників парламентів країн-членів Альянсу не визнавати результатів "виборів" Володимира Путіна президентом РФ в окупованому Криму, адже це є порушенням міжнародного права. За окупаційної влади на півострові можливі лише вибори без вибору", - написала вона на своїй сторінці в Facebook у понеділок за підсумками засідання в понеділок, в Одесі.

За словами народного депутата, вона також звернула увагу на мілітаризацію півострова не лише конвенційною зброєю, а й розміщення на півострові зброї масового знищення, зокрема крилатих ракет з ядерними боєзарядами, а також балістичних міжконтинентальних ракет - комплексів "Тополь-М".

"Викликає занепокоєння, за нашою думкою, розконсервування об'єктів "Феодосія-13" на території Криму, побудованих за часів Холодної війни та призначених для зберігання зброї масового ураження", - зазначила І.Фріз.

Вона також додала, що під час засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО представники Альянсу відзначили суттєвий прогрес у реформуванні сектора безпеки і оборони.

На думку народного депутата, позитивна оцінка має бути для Києва додатковим імпульсом для прискорення темпів реформування.

Як повідомлялося, в понеділок, 5 березня в Одесі триває засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО. "Символічно, що цей діалог, який зібрав учасників з 12 країн-членів НАТО, відбувається у дні четвертої річниці анексії Криму і початку окупації української землі, окупації Донбасу", - зазначила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Вона зазначила, що країни-члени Альянсу продовжують висловлювати підтримку Україні, під час засідання в понеділок сторони обговорять питання і проблеми, які потребують першочергової уваги і підтримки з боку міжнародного співтовариства.

У програмі заходу, яку передав агентству "Інтерфакс-Україна" один із учасників засідання, заплановані дискусії на теми: "Розвиток Збройних сил України та нарощування російських військових можливостей в Чорному морі", "Мілітаризація Криму та порушення прав людини на півострові", "Економічна ситуація і енергетична безпека в Чорноморському регіоні", "Гуманітарна ситуація і ситуація з безпекою на сході України".

6 березня учасники заходу відвідають флагман ВМС України "Гетьман Сагайдачний" та зустрінуться зі студентами Одеського національного університету ім. І.Мечникова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський подякував прем'єр-міністру Великої Британії за виділення найбільшого пакета оборонної підтримки

Посол ЄС: Дуже сподіваюся, що в червні буде ухвалено рішення про затвердження переговорної рамки для України

Посол ЄС в Україні Матернова вітає ініціативу громадян Словаччини зі збору коштів для закупівлі снарядів для української армії

Байден закликав Сенат проголосувати за пакет допомоги Україні

У домовленостях про ATACMS всі точки розставлені - Зеленський після розмови з Байденом

ЄС планує санкції проти постачання іранських ракет Росії та на Близький Схід

Безугла передумала виходити з фракції "Слуга народу"

Перші поранені українські захисники прибули до Берліну на протезування - Кличко

МЗС України про загострення внутрішньополітичної ситуації в Грузії: закликаємо шукати вирішення ситуації шляхом конструктивного діалогу

Макрон бачить обов'язок ЄС у розширенні санкцій проти Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА