Інтерфакс-Україна
10:52 07.03.2018

Делегація фракції "БПП" у ВР та співавтор законопроекту про Антикорупційний суд перебувають з візитом у США

1 хв читати
Делегація фракції "БПП" у ВР та співавтор законопроекту про Антикорупційний суд перебувають з візитом у США

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов та інші народні депутати вирушили в США з візитом, де, зокрема, візьмуть участь у заходах "Українські дні в Конгресі США".

"Делегація фракції "БПП" прибула до Вашингтона для участі в "Українських днях в Конгресі США". Також заплановані зустрічі з впливовими посадовими особами адміністрації президента США, Державного департаменту, керівництвом міжнародних інститутів", - повідомляється на сайті партії "Блок Петра Порошенко".

Прес-служба інформує, що делегація фракції планує обговорити питання двосторонньої співпраці України та США, зокрема в оборонній сфері, перебіг реформ в Україні, питання санкцій проти РФ.

До складу делегації входять заступник голови фракції "БПП" Сергій Березенко, народні депутати Володимир Ар'єв, Павло Різаненко та засновник Фонду інновацій та розвитку, один з авторів президентського проекту закону про Вищий антикорупційний суд, який Верховна Рада ухвалила в першому читанні, Георгій Вашадзе.

Члени делегації провели зустріч з представниками департаменту міжнародних справ Міністерства охорони здоров'я і людських ресурсів США, під час якої поінформували американську сторону про просування медичної реформи в Україні. Крім того, у Вашингтоні народні депутати зустрілися з українською діаспорою в США, біля меморіалу вшанували пам'ять жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.

Як повідомлялося, з візитом в США перебувають представники партії "Об'єднання "Самопоміч" на чолі з її лідером, мером Львова Андрієм Садовим.

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА