Інтерфакс-Україна
19:21 08.03.2018

Президент Сербії готовий обговорювати шляхи врегулювання проблеми Косово

1 хв читати

Сербія не визнає Косово як незалежну державу, проте готова обговорювати цю проблему для пошуку шляхів її врегулювання, заявив сербський президент Олександр Вучич.

"Якщо ми визнаємо Косово, то албанці отримають усе. Я питаю, а що отримають серби?" - цитують ЗМІ заяву О.Вучича на зустрічі з президентом Румунії Клаусом Йоханнісом в Бухаресті.

Він, разом з тим, зазначив, що Сербія готова обговорювати "всі можливі шляхи вирішення питання", проте його турбує те, "як ми піднесемо це своєму суспільству, а албанці - своєму".

Разом з тим, сказав сербський президент, рішення проблеми "буде означати, що ми дбаємо про майбутнє нашої нації". Однак він висловив сумнів в позитивному результаті потенційних дискусій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА