Інтерфакс-Україна
14:51 10.03.2018

Волкер: якщо РФ хоче наблизити Україну до себе, їй слід почати з виведення своїх військ із Донбасу

1 хв читати
Волкер: якщо РФ хоче наблизити Україну до себе, їй слід почати з виведення своїх військ із Донбасу

Спеціальний представник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер заявив, що Москва хотіла б бачити в Україні проросійський уряд, але молоде покоління українців для Росії втрачене остаточно, її сприймають як агресора і окупанта, повідомляє "Радіо "Свобода".

Як повідомляє видання, К.Волкер на Брюссельському форумі 10 березня заявив, що Росія хотіла б бачити в Україні проросійський уряд і відновити те, що вона сприймає, як "нормальну ситуацію". Однак, за словами американського дипломата, напавши на Україну, анексувавши Крим і продовжуючи окупацію її територій, Росія вчинила протилежне і отримала більш об'єднану, більш націоналістичну і орієнтовану на Захід і антиросійську Україну, чого ніколи раніше не було.

За його словами, ця тенденція посилюється з кожним днем: молоде покоління українців для Росії втрачене остаточно, тому що "вони сприймають її як агресора і окупанта".

"Тому якщо Росія хоче досягти своїх цілей у спробі вплинути на Україну і наблизити її до себе, то їй слід починати з виведення своїх військ зі східної України", - заявив К.Волкер.

За інформацією видання, у дискусії на Брюссельському форумі, організованому американським Фондом Джермана Маршалла, також брали участь віце-прем'єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе і президент Грузії Гіоргі Марґвелашвілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

Рютте: Україна у "короткостроковій перспективі" не зможе обійтися без допомоги США

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

Верховний суд скасував рішення про заборону партії "Наш край"

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА