Інтерфакс-Україна
19:45 12.03.2018

Порошенко наполягає на закріпленні в Конституції прагнення України вступити до ЄС і НАТО

1 хв читати
Порошенко наполягає на закріпленні в Конституції прагнення України вступити до ЄС і НАТО

Президент України Петро Порошенко наполягає на закріпленні в Основному законі прагнення України вступити до Європейського Союзу і НАТО, заявляє представник президента України в парламенті, народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко.

"НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Президент України привітав це рішення Альянсу. Він заявив, що наступним кроком має бути план дій щодо членства України в НАТО", - заявила І.Луценко під час засідання Погоджувальної ради.

Як повідомляється на офіційному сайті партії "Блок Петра Порошенка", за словами парламентарія, про це було сказано в листі П.Порошенка генеральному секретарю НАТО Єнсу Столтенбергу в лютому 2018 року, "де з посиланням на статтю 10 Договору про заснування НАТО, було офіційно зафіксовано прагнення України стати членом Альянсу".

Вона також зазначила, що, продовжуючи курс на зміцнення безпеки і оборони, президент заявив, що розглядається можливість внести до додатку до преамбули Конституції прагнення України вступити до ЄС і НАТО. "Тепер остаточне рішення повинна прийняти Верховна Рада", - резюмувала І.Луценко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

Кравчук про підсумки засідання парламентського комітету асоціації: Україна — рівноправний партнер ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА