Інтерфакс-Україна
14:21 14.03.2018

Відень дуже серйозно вивчить питання участі в миротворчій місії ООН на Донбасі - президент Австрії

1 хв читати
Відень дуже серйозно вивчить питання участі в миротворчій місії ООН на Донбасі - президент Австрії

Федеральний президент Республіки Австрія Александер ван дер Беллен підтвердив намір Відня дуже серйозно вивчити питання участі в можливій миротворчій місії ООН на Донбас.

"Що стосується введення миротворців на схід України, то ми вивчимо це питання дуже серйозно, і пан федеральний канцлер (Австрії Себастьян - ІФ) Курц висловив готовність саме надати допомогу в цьому", - сказав президент А. Ван дер Беллен на спільній з президентом України Петром Порошенком зустрічі з представниками ЗМІ в середу в Києві.

За його словами, з 2014 року понад EUR5 млн надійшло від Австрії як гуманітарна допомога для Донбасу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА