20:51 14.03.2018

ВС РФ відмовив Собчак у розгляді наглядової скарги на реєстрацію Путіна кандидатом

1 хв читати
ВС РФ відмовив Собчак у розгляді наглядової скарги на реєстрацію Путіна кандидатом

Верховний суд Росії не став розглядати наглядову скаргу кандидата в президенти Ксенії Собчак на рішення про визнання законними дій Центральної виборчої комісії, яка зареєструвала Володимира Путіна в якості кандидата на виборах глави держави.

"Заявнику відмовлено в передачі скарги для розгляду в судовому засіданні", - повідомили "Інтерфаксу" в суді в середу.

12 березня адвокат Собчак Ілля Новіков подав до президії Верховного суду наглядову скаргу на рішення за позовом Собчак про визнання незаконною реєстрацію Путіна на виборах президента.

За словами адвоката, одним із приводів для подання наглядової скарги є порушення, що виразилося в невизнання судом першої інстанції Путіна зацікавленою особою за позовом, в результаті задоволення якого він міг вибути з перегонів. Також, за його словами, після виборів Собчак звернеться до Конституційного суду Росії через порушення ЦВК ч. 3 ст. 81 Конституції (Одне і те ж особа не може обіймати посаду президента РФ більше двох термінів поспіль).

16 лютого перша інстанція Верховного суду Росії визнала законною реєстрацію Путіна як кандидата на виборах глави держави, відхиливши тим самим скаргу кандидата в президенти РФ Ксенії Собчак. 26 лютого ця рішення вступило в законну силу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА