Інтерфакс-Україна
14:31 20.03.2018

Україна і Катар підписали Угоду про "безвіз"

2 хв читати

За результатами переговорів президента України Петра Порошенка і еміра Катару шейха Таміма бін Хамада Аль Тані було підписано Угоду між урядами двох країн про взаємне скасування візових вимог.

"Хочу привітати всіх українців з тим, що нарешті нам вдалося домовитися і підписати Угоду про безвізові подорожі українців до Катару і катарців до України. Це надає ще більшої цінності українському паспорту. Це означає ще більшу повагу до українців. І будуть створені унікальні туристичні можливості для українців у Катарі і планується велика кількість катарців (які відвідають Україну - ред.) ", - цитує у вівторок П.Порошенка у вівторок прес-служба глави Української держави.

Президент також зазначив, що Доха є авіаційним хабом, з огляду на це було запущено два літаки на день з Києва.

Угода передбачає, що громадяни України і громадяни Держави Катар, користуються паспортами для виїзду за кордон, дійсними не менше 6 місяців з дати в'їзду до держави іншої сторони, можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на її території терміном до 90 днів протягом 180 днів.

"Підписання документа сприятиме розвитку співпраці між Україною та Державою Катар, як у консульсько-правовій, так і економічній та гуманітарній сферах, це надасть можливість вивести на якісно новий рівень захист прав та інтересів юридичних і фізичних осіб України в Катарі, активізує контакти представників бізнесу обох країн, відкриє додаткові можливості для національних туристичних галузей, слугуватиме розширенню дружніх зв'язків між народами України і Держави Катар", - йдеться в інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА