18:25 22.03.2018

ВР відмовилася розглянути законопроекти щодо е-декларування для активістів-антикорупціонерів

2 хв читати
ВР відмовилася розглянути законопроекти щодо е-декларування для активістів-антикорупціонерів

Представникам громадських організацій, які займаються антикорупційною діяльністю, скоріш за все, доведеться до 1 квітня поточного року подати електронні декларації про майно і доходи, оскільки Верховна Рада відмовилася розглядати законопроекти, які скасовують або відкладають термін подання перших декларацій для цієї категорії громадян.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", народні депутати не дали 226 мінімально необхідних голосів ні за один з трьох законопроектів для їх включення до порядку денного та розгляду.

Таким чином, народні депутати відмовилися розглядати законопроект №6271 про внесення змін до закону про запобігання корупції, якими скасовується необхідність подавати е-декларації членів громадських рад при органах державної влади, фізичних осіб, які отримують технічну допомогу на боротьбу з корупцією, представників громадських організацій, які займаються підготовкою пропозицій щодо формування і реалізації такої політики в Україні.

Крім того, Верховна Рада не захотіла розглядати в четвер законопроекти №8120 і 8120-1, якими пропонується відкласти зобов'язання подавати е-декларації для цих категорій громадян на 1 рік і 3 місяці відповідно.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій неодноразово ставив на голосування включення відповідних законопроектів до порядку для розгляду.

"Я б не був таким наполегливим, якби це не був крайній термін. Це крайній термін, коли ми можемо проголосувати", - мотивував спікер народних депутатів.

Відповідно до закону про запобігання корупції, вищевказані категорії громадян повинні заповнити перші е-декларації до 1 квітня. Згідно з календарним планом, до цієї дати в парламенті відбудеться лише одне пленарне засідання - в п'ятницю, 23 березня. Традиційно в пленарні п'ятниці в сесійній залі парламенту не проходять результативні голосування через відсутність достатньої кількості народних депутатів для прийняття рішень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єрмак і Брінк обговорили підсумки саміту G7 та дозвіл бити по РФ

Єрмак вважає поведінку Тищенка несумісною зі статусом нардепа

Уряд заблокував допомогу, яку Київ виділив Чернігову на будівництво додаткових фортифікацій, - секретар Київради

За матеріалами СБУ суд заборонив діяльність партії "Наш край", у політсилі оскаржать це рішення

У ВР близькі до консенсусу щодо законопроєкту про будівництво 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС

"Свою правоту відстоюватимемо у Верховному суді", - "Наш край" відреагував на спробу заборони партії

Рішення країн Заходу останніх місяців демонструють значні зрушення в прагненні досягти миру в Україні - заступник голови місії посольства Франції

РФ можна запрошувати на переговори тільки після її поразки - французький експерт

Вибори у США не змінять підтримку України американським народом - експосол Тейлор

Польща зацікавлена в розширенні ЄС і членстві України - голова Комітету у закордонних справах Сейму Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА