Інтерфакс-Україна
16:09 26.03.2018

Ірландія має намір вислати російських дипломатів у зв'язку зі "справою Скрипаля"

1 хв читати
Ірландія має намір вислати російських дипломатів у зв'язку зі "справою Скрипаля"

 Ірландія вважає правильним розглянути можливість висилки російських дипломатів на знак солідарності з Великобританією, заявив у понеділок ірландський міністр фінансів Паскаль Донахью.

"Нам видається доречним, що Ірландія розгляне це питання в рамках своєї юрисдикції", - сказав міністр в інтерв'ю газеті "Таймс".

"Якщо ми цього не зробимо, то нас можуть запитати, чому ми не діємо на підтримку країни, яка є нашим союзником", - додав П.Донахью.

Влада Німеччини, а також ще кілька країн ЄС, можуть найближчим часом оголосити про висилку групи російських дипломатів.

Лідери ЄС 22 березня висловили підтримку Великобританії в зв'язку зі "справою Скрипаля", погодившись з оцінкою Лондона про те, що Росія з "дуже високим ступенем ймовірності" є відповідальною за напад із застосуванням нервовопаралітичної речовини. Глави країн-членів ЄС обіцяли голові уряду Великобританії Терезі Мей всебічну підтримку в з'ясуванні подробиць нападу та погодження подальших кроків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

Зеленський про Коаліцію рішучих: Європа ще не вирішила, що вона буде з Україною повністю, якщо не буде США

18-ий пакет санкцій ЄС може бути прийнятий у червні – Зеленський

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА