Інтерфакс-Україна
22:03 26.03.2018

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот ЧС-2018 в Росії

1 хв читати
Ісландія оголосила дипломатичний бойкот ЧС-2018 в Росії

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії влітку 2018 року, повідомив у понеділок МЗС Ісландії.

"Ісландський уряд на знак солідарності з Великою Британією, її союзниками і партнерами приєднується до спільної реакції на хімічну атаку в Солсбері. Весь двосторонній діалог на вищому рівні з Росією на сьогоднішній день припинено. Також лідери Ісландії не будуть присутні на Чемпіонаті світу в Росії цього року", - йдеться в повідомленні відомства в твіттері.

Раніше, після отруєння в британському Солсбері екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила, що міністри і високопоставлені представники Британії не поїдуть на ЧС-2018. Зокрема, це рішення стосується представників британської королівської сім'ї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА