Інтерфакс-Україна
07:37 28.03.2018

США вимагають від дипломатів покинути резиденцію генконсула до 25 квітня

1 хв читати
США вимагають від дипломатів покинути резиденцію генконсула до 25 квітня

Влада США зажадала від російських дипломатів покинути резиденцію генконсула Росії в Сіетлі до 25 квітня. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на консул-радника диппредставництва Росії Халіта Айсина.

За його словами, доступ в приміщення генконсульства буде припинений 1 квітня, дипломатам наказано покинути територію резиденції генконсула до 24 квітня. Айсин зазначив, що поки не ясно, куди відправляться російські дипломати, також невідомо, куди будуть відправлені архіви генконсульства в Сіетлі.

США 26 березня оголосили про видворення 48 російських дипломатів і 12 співробітників постпредства Росії при ООН, а також про закриття генконсульства в Сіетлі. Висилка дипломатів з США пройшла в знак солідарності з Великобританією, яка раніше також видворила 23 російських дипломата у зв'язку з отруєнням екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському місті Солсбері. На думку влади Британії, за отруєнням Скрипаля із застосуванням нервово-паралітичного речовини "Новачок", розробки якого велися ще в СРСР, стоїть Росія.

У Москві заперечують подібні обвинувачення. Тоді ж Росія дала "дзеркальну відповідь" Лондону. Однак ще 20 країн також вислали російських дипломатів на знак солідарності з Британією. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

Чернишов після обрання запобіжного заходу: Вважаю, що розмір застави є занадто великим

Чернишов: я не планую подавати у відставку

Зеленський очікує від державних інституцій "швидкої роботи та результатів" у синхронізації санкцій проти Росії

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

Порошенко закликає до нової хвилі парламентської дипломатії з Конгресом США

Умєров: КНДР залучила до війни проти України близько 11 тис. військових з елітного контингенту, розглядає можливість передати додатковий контингент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА