Інтерфакс-Україна
19:26 28.03.2018

Рада у вівторок першим планує розглянути питання е-декларацій для активістів-антикорупціонерів

2 хв читати
Рада у вівторок першим планує розглянути питання е-декларацій для активістів-антикорупціонерів

Верховна Рада першим питанням на пленарному засіданні у вівторок, 3 квітня, має намір розглянути проблему подання е-декларацій представниками громадських антикорупційних організацій, зокрема питання декриміналізації неподання таких декларацій до 1 квітня, повідомила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"У вівторок, хоча це буде вже після 1-го квітня, вони хочуть поставити першим питанням розгляд усього блоку законопроектів щодо, по-перше, скасування тих законів, проти яких виступає громадянське суспільство і вся демократична світова спільнота. По-друге, вони хочуть поставити законопроект про декриміналізацію того, що активісти не подадуть всі документи до 1-го квітня", - сказала вона на брифінгу в середу в Києві після наради представників фракцій у спікера парламенту Андрія Парубія.

Ю.Тимошенко нагадала, що "Батьківщина" направляла звернення спікеру про необхідність скликати позачергове засідання парламенту, щоб вирішити питання е-декларацій для активістів-антикорупціонерів. За її словами, така ідея не знайшла підтримки в парламенті, за винятком фракції "Самопоміч".

22 березня 2018 року Верховна Рада відмовилася розглядати законопроекти, які скасовують або переносять термін подання електронних декларацій про майно і доходи представниками громадських організацій, які займаються антикорупційною діяльністю. Народні депутати не проголосували за жоден з трьох відповідних законопроектів (№6271, №8120 і №8120-1) для їх внесення до порядку денного та розгляду.

Президент України Петро Порошенко наполягає на скасуванні Верховною Радою обов'язкового електронного декларування для представників громадських організацій, що займаються антикорупційною діяльністю.

Еще по теме

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА