12:36 09.04.2018

Порошенко та глава МЗС Туреччини проводять переговори в Стамбулі – Цеголко

1 хв читати
Порошенко та глава МЗС Туреччини проводять переговори в Стамбулі – Цеголко

Президент України Петро Порошенко та міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу проводять зустріч у Стамбулі, повідомив прес-секретар глави Української держави Святослав Цеголко.

"Президент у Стамбулі проводить переговори з міністром закордонних справ Туреччини", - написав С.Цеголко у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА