Радбез ООН о 22:00 почне розглядати американський проект резолюції з розслідування хіматак у Сирії, РФ може накласти на нього вето

Члени Ради Безпеки ООН у вівторок о 15:00 за нью-йоркським часом (22:00 кск) розглянуть проекти резолюцій США і РФ стосовно механізму з розслідування хіматак у Сирії, пишуть західні ЗМІ.
Як наголошується в повідомленнях, першим на голосування буде винесено американський проект документа, однак, на думку дипломатів, Росія може його заветувати.
Окрім того, як очікується, члени Ради проголосують за двома російськими проектами - за підготовленим ще в січні і доопрацьованим пізніше проектом резолюції щодо створення незалежного механізму ООН з розслідування хіматак в Сирії (UNIMI) і за документом, який підтримує відправку місії Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) для проведення розслідування на місце інциденту в сирійську Думу.