Інтерфакс-Україна
12:08 12.04.2018

У США стурбовані проектом "Північний потік-2", який може перешкодити Заходу протистояти агресії РФ

1 хв читати
У США стурбовані проектом "Північний потік-2", який може перешкодити Заходу протистояти агресії РФ

США не бажають, щоб проект "Північний потік-2" заважав західному світу протистояти російській агресії, підкреслила постійний представник США при НАТО Кей Бейлі Гатчінсон.

"Ми дуже стурбовані питанням "Північного потоку-2"... Ми не хотіли б, щоб "Північний потік-2" заважав спробам західного світу протистояти російській агресії. Ми хотіли б, щоб і Європа, і Україна були незалежні від енергетичних носіїв Росії", - сказала посол в рамках панельної дискусії "НАТО-Україна: Партнерські дії для миру в Європі" на 11-му Київському безпековому форумі в четвер.

За її словами, США, за наявності відповідної інфраструктури, могли би стати експортером енергетичних ресурсів.

"Ми повинні бути незалежними від Росії в енергетичному питанні. США сподіваються, що ви зможете долучитися до різноманітних енергетичних джерел", - зазначила К.Б.Гатчісон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА