Інтерфакс-Україна
12:52 12.04.2018

Максимальний ефект від санкцій можливий, якщо ЄС синхронізує свої санкції із США

1 хв читати
Максимальний ефект від санкцій можливий, якщо ЄС синхронізує свої санкції із США

Ефект від санкцій стосовно РФ буде максимальним, якщо ЄС та США синхронізують їх введення, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Щоб змінити поведінку Росії, ми маємо забезпечити максимальний ефект від санкцій. Це можливо, якщо Європейський Союз наслідуватиме приклад США, і весь світ синхронізує з ними свої санкції, особливо у фінансовій сфері", - сказав П.Порошенко на відкритті XI Київського безпекового форуму в четвер.

Він нагадав, що дав доручення уряду і Раді національної безпеки і оборони України підготувати відповідні обмежувальні заходи стосовно РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА