Інтерфакс-Україна
13:08 12.04.2018

Введення миротворців ООН на Донбас приведе до імплементації Мінських угод

1 хв читати
Введення миротворців ООН на Донбас приведе до імплементації Мінських угод

Розгортання миротворчої місії на Донбасі є шляхом до імплементації Мінських домовленостей, наголошує президент України Петро Порошенко.

"Шлях до імплементації Мінських домовленостей полягає в розгортанні справжньої повноцінної миротворчої операції ООН на окупованому Донбасі", - сказав П.Порошенко, виступаючи на XI Київському безпековому форумі в четвер.

Глава держави наголосив, що миротворча місія має охопити всю окуповану територію, зокрема тимчасово неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону.

"Переконаний: як тільки ми встановимо контроль над кордоном, мир негайно повернеться на цю землю за лічені тижні", - додав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА