Інтерфакс-Україна
13:51 12.04.2018

Трамп заявив, що міг би звільнити Мюллера, якби хотів

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп заявив у четвер, що міг би звільнити спецпрокурора Роберта Мюллера, що розслідує так зване російське втручання в американські вибори, якби хотів.

"Якби я хотів звільнити Роберта Мюллера в грудні, як повідомляла "Нью-Йорк таймс", я його звільнив би. Ще одна фейкова новина від упередженої газети!" - написав він у своєму "Твіттері".

Напередодні газета "Нью-Йорк таймс" з посиланням на джерела повідомила, що Д.Трамп на початку грудня 2017 року заявив своїм радникам, що розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера необхідно припинити.

За інформацією газети, Д.Трампа розлютило те, що Р.Мюллер робив запити на інформацію, пов'язану із взаємодією бізнесу президента США з Deutsche Bank.

Р.Мюллер курирує розслідування ймовірного втручання Росії в американські вибори 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА